Göz Kontürü (Eyeliner)

Büyük gözleri normalleştirebilir, bitişik gözleri  daha ayrık gösterebilir, küçük gözleri daha büyük gösterebilir, iddiasız gözleri daha egzotik gösterebilir.Eye-liner uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi temel esas doğal bir görünüm elde edilmesidir. Bundan dolayı, uygulamanın kalıcılığı düşünülürse, cok iddialı kalıcı makyajlar yaptırılmamalıdır.

Çok kalın ve  cok uzun olarak yapılmış bir eye-liner, özel bir gecede çok şık ve iddialı görünebilir ancak bu makyajın gündelik hayatta da kullanılacağı ve her ortama uyum sağlamayacağı da düşünülmelidir.

 

Not: İnce veya kalın tercih edilebilen eyeliner,dipliner yani kirpik dibine yoğunlaşma tekniğiyle kirpikleri olduğundan daha gür ve uzun gösterir. Kalıcı Makyaj ile Gözleriniz Anlam kazansın!

Eyeliner her sabah işe giderken, bazılarımız için gündüz dışarı çıkarken ya da gece organizasyonumuz var ise, bir gözümüzü diğerine eşitlemek için uğraş verdiğimiz ama bir türlü de vazgeçemediğimiz makyajımızın olmazsa olmazlarındandır.

 

İşte bu anlamda kalıcı makyaj yaptırmak işinizi  çok kolaylaştırıyor. İster kuyruklu, ister sadece kirpik diplerine uygulanan gözü sürmeli gösteren çeşitleriyle göze uygun olarak tasarlandığında muhteşem duruyor. Yandaki fotoğrafta görmüş olduğunuz eyeliner modeli ise gayet günlük doğal kullanılan ve gözün yarısından itibaren uygulanmış kuyruklu bir biçimidir. İstenirse gece makyajında kolaylıkla üzerinden kalem geçilerek kalınlaştırılabilir. O yüzden ince kalıcı eyeliner tercih etmek her zaman daha avantajlıdır.

 

 

KALICI EYELİNER UYGULAMASI ile, 

 

                                                                                            

1 - Büyük gözler daha küçük gösterilebilir.

 

 

2- Küçük gözler ise daha büyük gösterilebilir.

 

 

3- Daha çekici,egzotik gözler yaratılabilir.

 

 

4- Bitişik gözleri birbirinden daha ayrık gösterebilir.

 

Kalıcı Makyaj ile Gözleriniz Anlamlaşsın

Eyeliner her sabah işe giderken, bazılarımız için gündüz dışarı çıkarken ya da gece organızasyonumuz var ise, bir gözümüzü diğerine eşitlemek için uğraş verdiğimiz ama bir türlü de vazgeçemediğimiz makyajımızın olmazsa olmazlarındandır.

İşte bu anlamda kalıcı makyaj yaptırmak işinizi çok kolaylaştırıyor.İster kuyruklu, ister sadece kirpik diplerine uygulanan gözü sürmeli gösteren çeşitleriyle göze uygun olarak tasarlandığında muhteşem duruyor.

Yandaki fotoğrafta görmüş olduğunuz eyeliner modeli ise gayet günlük doğal kullanılan ve gözün yarısından itibaren uygulanmış kuyruklu bir biçimlidir.İstenirse gece makyajında kolaylıkla üzerinden kalem geçilerek kalınlastırılabilir. O yüzden ince kalıcı eyeliner tercih etmek her zaman daha avantajlıdır.